میزان موفقیت ما بستگی کاملی به میزان دیده شدن دارد.باید دیده شویم تا را برویم، عاشق بشویم، شعر بگوییم. فیلم نوار فرانسوی ای یادم می آید که ژان گابن در آن بازی می کرد. دزدی بزرگی صورت گرفته بود و دزد خودش را بعد از موفقیت نقشه به پلیس معرفی کرده بود، می گفت اگر خودش را معرفی نمی کرد هیچ کس پی به شاهکار او نمی برد. اما شاهکار نیست که ما راست راه می رویم و سر می گردانیم که نگاهمان می کنند یا نه. چه قدر دل ام می خواهد حرف های آندره ژید را دباره ی هنرمند و معاصران اش،مقبولیت عام کارها و این که هنر واقعی پنجاه سال بعد خودش را نشان می دهد باور کنم. اما این که فردا کسی می خواهد روی قبر شعری دسته گلی بگذارد راضی ام نمی کند این ها به درد کسانی می خورد که درد جاودانگی دارند.من اشتیاق لحظه ی خلق را با هیچ چیز عوض نمی کنم. می خواهم یگانه ترین چیزی را که دارم نشان تان بدهم.می خواهم اورگاسم لحظه ی خلق را نشان تان بدهم.

/ 6 نظر / 13 بازدید
روشنک (خاکستر سرد)

سلام ...اسم وبلاگتون بسيار پر معنی است...مطلب هم همينطور...اگه دوست داشتين به من هم سر برنين.شايد ار وبلاگ من خوشتون بياد

بهمن ساكي

سلام دوست من . اتفاقا خاطرات بند باز از طريق دوستی به دست من رسيد خواندم و لذت بردم . زنی که بر می گردد ستون نمک است . به من سر بزن . پيروز باشی .

بهمن ساكي

طلوعی عزيز. همينطور است که می گويی . با من تماس بگير ۵۵۶۰۷۶۵-- ۰۶۱۱

raha

اولا اينکه بشر خودتی!! دوم اينکه باهات موافقم اشتياق و البته دلشوره ی لحظه ی خلق خيلی معرکه ست! من درد جاودانگی ندارم اما آرش چرا.داره!!

raha

شعر رو خوندم. با اينکه با شعر سه خط بيشتر حال نمی کنم ازش خوشم اومد.البته قضيه حسيه.متوجه که هستی؟ نظر دادن کار منتقد جماعت و روشنفکر جماعته که خب خوشبختانه من جزء شون نيستم. حالا شايد با هم يه موقع رفتيم شعر پارتی.!! ـ من نميدونم چرا از هر چی ميخوام يه پارتی در بيارم -

نرگس موسوی

ما به دنیا نیامدیم که زندگی کنیم ما به دنیا امدهایم که کارهای بزرگ انجام دهیم.